Globedia.com

×
×

Error de autenticación

Ha habido un problema a la hora de conectarse a la red social. Por favor intentalo de nuevo

Si el problema persiste, nos lo puedes decir AQUÍ

×
cross

Suscribete para recibir las noticias más relevantes

×
Recibir alertas

¿Quieres recibir una notificación por email cada vez que Menties escriba una noticia?

Menties | Linki do strony glownej

02/12/2022 04:10 0 Comentarios Lectura: ( palabras)

Menties to blog dla mężczyzn, którzy chcą dbać o swoje ciało oraz styl

Klamiesz | Linki do strony glownej

Lies to blog dla mężczyzn, którzy dbają o swoje ciało oraz style

Lies  to blog dla mężczyzn, którzy dbają o swoje ciało oraz styl.

Moda od zawsze była nieodzownym odtwarzaczem sztuki filmowej, a hollywoodzkie hity zaczęły inspirować projektantów odzieży męskiej. Dziś zarówno kobiety, jak i mężczyźni czerpią inspiracje z ekranów kin. od tego, czy chodzi o przywrócenie charakterystycznego wyglądu z lat 70., czy też o eksperymenty z wykorzystaniem materiałów, trendy powracają dzięki filmom. W tym artykule przyjrzymy się ekranizacjom, które mogą inspirować poszukiwaczy eleganckich stylizacji.

Nazywam się Dolemite (2019)

Wchodząc na pełne gazie w modzie lat 70., w tym świetle widać Eddiego Murphy'ego, a także mężczyzn w kolorowych garniturach i koszulkach w pasiaste wzory. Film ten wyróżnia te nietuzinkowe stylizacje z klasą iw innych wartościach, a można je docenić dzięki pracy projektanta Dapper Dan marki Gucci. Obraz uznawany jest za miejskimi, eleganckimi stylizacjami w jasnych kolorach i wyszukanych wzorach, w których widać równie nietuzinkowymi koszulami i oczywiście z dopasowanymi spodniami typu dzwony.

Dwunastu oceanów (2004)

Twórców Ocean's Twelve można w pełni traktować jako przewodników po modowych trendach. Postacie docenione przez George'a Clooneya i Brada Pitta w dostojny sposób różne stylizacje ery Giorgio Armaniego. Koszule i marynarki, które można zobaczyć w tym filmie, mogą być źródłem pomocy dla mężczyzn szukających inspiracji na jesienno-zimowe stylizacje. Obaj aktorzy, wraz z postacią graną przez Carla Reinera, dostarczają kreacje klimatyczne, w których hawajskie koszule zestawione są z postarzanymi spodniami.

Samotny mężczyzna (2009)

Wyreżyserowana przez Toma Forda adaptacja noweli Christopher Isherwooda jest na homoseksualnym profesorze angielskiego, który opłakuje śmierć swojego partnera w Los Angeles. Stylizacje zaprezentowane w tym filmie skupiają się na nienagannych kreacjach krawieckich, które dokładnie tam są. Obraz nie stroni od wpływów Toma Forda – białe koszule zapinane na guziki, garnitury La Dolce Vita i grube okulary w czarnych oprawkach. Wydany w 2009 roku „Samotny Mężczyzna” prawdopodobnie zapoczątkował nowy mod na okulary w grubych oprawkach, które wkrótce po premierze zaczęły pojawiać się w salonach. Zbieg okoliczności? Z punktu widzenia nie.

James Bond – poważna cala (1962-2020)

Niewielu mężczyzn (w dodatku doskonale zadbanych i stylowo efektywnych) chroniło świat aż 24 razy. Zwykli śmiertelnicy mogą nie być w stanie spowodować Jamesa Bonda w szpiegowskim fachu, jednak warto spróbować dorównać agentowi 007 pod względem stylu. Od 1962 do dziś James Bond jest ikoną wyszukanego stylu. Od smokingów po koszulki polo, 007 zawsze nosił na sobie najlepsze ubrania i doskonałe stylizacje. Filmy, które na pewno warto obejrzeć ze względu na modowe inspiracje, to: „Pozdrowienia z Rosji”, „Operacja Piorun”, „W Tajnej Służbie Jej Królewskiej Mości”, „Żyj i Pozwól Umrzeć”, „Świat to za mało” oraz „ Królewskie kasyno”.

Ojciec Chrzestny, część II (1974)

Część II tej niesamowitej trylogii, określającej prawie 60 lat, zawiera tak wiele różnych, zaawansowanych modyfikacji, że ciężkie testy je wszystkie. Od szarych jedwabnych garniturów Michaela Corleone po brązowo-kremowe garnitury w kratę z krawatem i brązowy garnitury w prążki Vito Corleone. Ojciec Chrzestny zachwycający ogromem stworzonych do tworzenia modów, na które można patrzeć godzinami.

Pewnego razu w Hollywood (2019)

Ten film ma naprawdę wiele do jeśli chodzi o modowe inspiracje dla mężczyzn, dlatego znajduje się na naszej liście. Warto zwrócić uwagę na Cliffa Bootha i jego stroje i dżinsy. Brad Pitt wciela się w mężczyznę płci męskiej i szorstkiego, który przez efekt końcowy jest w żółtą koszulę z krótkim rękawem, białą koszulę Champion, klasyczny dżinsy i parę brązownó.

E-mail:  mgmenties@gmail.com

Tag: #kłamstwa, #blog, #kłamstwapl

Strona internetowa:  https://menties.pl/

Witryna Google:  https://sites.google.com/view/menties/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 

Blog:

https://www.tumblr.com/blog/coldpiratecreator

https://menties9.wordpress.com/

https://mentiespl.blogspot.com/

 


Sobre esta noticia

Autor:
Menties (1 noticias)
Visitas:
3526
Licencia:
Distribución gratuita
¿Problemas con esta noticia?
×
Denunciar esta noticia por

Denunciar

Etiquetas
    Personaje
    Empresas

    Comentarios

    Aún no hay comentarios en esta noticia.